top of page
IMG_0269.jpg

EV ÜRÜNLERI

ROZAVILLA, tescilli bir Tekstil Toptancısı olarak tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ekibimiz, memnuniyetinizi sağlamak ve bütçeniz ne olursa olsun size en iyi ürünü sunmak için gece gündüz çalışıyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

IMG_0257.jpg

BRODE

İş yeriniz veya eviniz için kaliteli ürünleri benzersiz fiyatlarla mı almak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. ROZAVILLA, İstanbul şehrinin en kaliteli hizmet ve ürün sağlayıcısıdır. Stokta neler olduğunu öğrenmek ve sipariş vermek için bizi arayın.

IMG_0354.jpg

CHENILLE

Bu yüksek kaliteye sahip ürün için sipariş verebilirsiniz. İş yeriniz veya eviniz için gerekli olan miktarı belirtin, ürünleri zamanında size teslim edelim. Size sağladığımız ürünler için kalite güvencesi veriyoruz. Buna rağmen ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde bize bildirin, yenisiyle değiştirelim.

IMG_0311.jpg

BLACKOUT

Bu, ROZAVİLLA tarafından en çok satılan favori ürünlerimizden biridir. Stoklarımızı kontrol etmenizi veya satış temsilcilerimizle iletişime geçerek sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Başka bir yerde daha iyi kaliteyi bulamayacağınızın garantisini veriyoruz.

bottom of page