top of page
IMG_0269.jpg

SERTIFIKALAR VE ÖDÜLLER

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri aldığımız sertifikalarla ve ödüllerle gurur duyuyoruz. Bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Başarımızı harika müşterilerimize ve bize vermiş oldukları desteğe borçlu olduğumuzu biliyoruz. Sizlere hak ettiğiniz en iyi Tekstil Toptancısı hizmetini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Image (32).jpeg

DÜŞÜK FIYAT GARANTISI

Düşük Fiyat Garantisi ile ödüllendirildiğimiz için gurur duyuyoruz. Bu harika ödülü almamızı sağlayan tüm müşterilerimize bizi seçtikleri ve destekleri için teşekkür ederiz. Bu ödülü önümüzdeki yıllarda da alabilmek için başarılı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllar boyunca aldığımız muhteşem ödüllere göz atın. 

Image (28).jpeg

MEMNUNIYET GARANTISI

20 Haziran 2018 Memnuniyet Garantisi ödülünü aldık. Mükemmel ekibimiz, bu yıl da aynı ödülü alabilmek için çok çalışıyor. Bu ödüle layık olduğumuzu düşünüyorsanız bizi destekleyin. Desteğiniz ve güzel düşünceleriniz bizim için çok değerli. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri aldığımız ödüllere göz atın.

IMG_0332.jpg

PROFESYONEL BAKIŞ

Bu ödül, sektöre girme amacımızı bize hatırlatıyor. Sektörde isim yapmış müşterilerle çalıştıktan sonra başarımız Profesyonel Bakış ile onaylandı. Kusursuz hizmet garantisi veriyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmetleri ve ürünleri sağlamak için çok çalışıyoruz.

bottom of page